firedesign.pl

Reklama w Mońkach - Roznoszenie ulotek, plakatów, banery reklamowe, billboard

GLASLUX

Mońki , WYZWOLENIA 11B

Wykonuje .malowanie ,karton gips ,glazura,terakota i różnego rodzaju tynki ,mozaiki.kamień dekoracyjny lub elewacyjny i różne inne prace wykończeniowe.

Reklama w okolicy Mońek

drukarnia Mońkiksero Mońkikampanie reklamowe Mońkiwizytówki Mońkiulotki Mońkiszyldy Mońkioklejanie samochodów Mońkistrony internetowe Mońkiprzyciemnianie szyb Mońkigadżety reklamowe Mońkigrawer Mońkipieczątki Mońkireklama mobilna Mońkibindowanie, laminowanie Mońki
Mońki Dodaj swoje usługi za darmo!

Pamiętam jak miałem jakieś siedemnaście lat i wtedy spotykałem się z bardzo ciekawą dziewczyną która chodziła to szkoły plastycznej i zajmowała się różnego typu grawerem. Grawerowała tabliczki w metalu, drewnie czy szkle, jak widziałem rezultaty takiej pracy to de fakto byłem pod wrażeniem, niesamowite rezultaty, bardzo dobrze się to prezentowało. Zajmowała się i szkoliła też w różnego typu renowacjach, pamiętam jak robiła to z pasją, de fakto fajnie jest robić co się kocha, ona kochała grawerowanie tabliczek w metalu czy drewnie, było to jej pasją co de fakto podziwiałem, mężczyźni i kobiety które posiadają takową pasję i później zarabiają na życie pracując w Mońkach, w spersonalizowanej ulubionej branży i kochają to robić to coś niesamowitego, wielu ludzi pracuje w firmach z okolic Mońek w których byle zmodyfikować osiem godzin i do mieszkania a ona traktuje to wszystko inaczej, jej pasja grawerowania w szkle to coś niesamowitego. Jestem zdania że wolę zarabiać mniej ale robić to co kocham nich zarabiać więcej i z dnia na dzień się męczyć.

Inne usługi w okolicy Mońek