Ta strona używa plików cookies.    Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
firedesign.pl

BPM Group w Gdyni

bpm group w Gdyni

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: 601 184 470
Strona www: bpminteractive.pl
Godziny: wyświetl godziny otwarcia
Ulica: Gdynia, Kaczewska 7
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis

Na rynku usług internetowych funkcjonujemy od 2005 r. Pierwotnie nasza firma istniała pod nazwą Agencja Interaktywna Blueprint, by z czasem rozwinąć się i stworzyć kilka marek odpowiedzialnych za różne obszary działalności.

Dziś pod wspólną marką BPM Group łączą się trzy główne nurty naszej działalności:
Wdrażamy innowacyjne i zaawansowane rozwiązania dla dużych i małych firm funkcjonujących w różnych branżach. Obsługujemy znane marki i te, które dopiero staną się popularne.

W naszej pracy dokładamy szczególnych starań, aby dostarczyć Klientom produkt najwyższej jakości. Chcemy, aby przygotowane przez nas rozwiązania były nie tylko funkcjonalne, ale także przyjazne w użytkowaniu oraz bezpieczne.

Aby to zapewnić nieustannie obserwujemy najnowsze trendy zarówno w projektowaniu graficznym jak i programowaniu oraz wybieramy te najlepsze i sprawdzone. Mając na uwadze fakt, że wdrożenie i uruchomienie serwisu lub aplikacji stanowi często początek ich życia, już na etapie projektowania staramy się przewidzieć w jakim kierunku może podążyć ich rozwój. Ich dalszej ewaluacji nie pozostawiamy wyłącznie klientowi. Sami staramy się przedstawiać propozycje usprawnień oraz nowe pomysły - wszystko w trosce o komercyjny sukces i zadowolenia Klienta.

Multimedia

Zdjęcia:
BPM Group
1

Wykonujemy następujące usługi

Usługi oferujemy w Gdyni i okolicach

ładowanie mapy Gdynia, Kaczewska 7...

Opinie

Wyświetleń od 2014.06.06 : 8067 » edytuj ogłoszenie
Chcesz być równie widoczny w internecie jak ta firma? Dodaj ogłoszenie za darmo.