firedesign.pl

Technix Usługi informatyczne w Gdyni

technix usługi informatyczne w Gdyni

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: 793 513 353
Strona www: technix.pl
Godziny: wyświetl godziny otwarcia
Ulica: Gdynia, Karola Chodkiewicza 15
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis

Technix jest firmą zajmującą się tworzeniem dedykowanych rozwiązań z dziedziny nowych technologii dla biznesu. Zajmujemy się projektowaniem rozwiązań informatycznych poczynając od sieci komputerowych, baz danych i pisanie aplikacji internetowych, na systemach wspomagających procesy w firmie kończąc. Nie boimy się wyzwań! Jesteśmy otwarci na nowoczesne rozwiązania.

Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w tworzeniu dedykowanych systemów informatycznych dla firm i instytucji. Projektujemy rozwiązania w zakresie nowych technologii wspomagające pracę wykorzystując najnowsze zdobycza techniki. Każdy biznes jest inny, wymaga specjalistycznego systemu który umożliwi sprawne zarządzanie.

Dlaczego warto nam zaufać?

Nowe technologie na dobre zadomowiły się w dzisiejszym świecie. Przyszłość firmy zależy od szybkości działania, szybkości przystosowywania się do panujących trendów. Żadna firma nie może pozwolić sobie na pozostanie w tyle. Nasze rozwiązania są projektowane dla każdego klienta indywidualnie, dzięki czemu z powodzeniem realizują postawione cele.

Zajmujemy się budową oraz zarządzaniem systemów przeznaczonych do zastosowań biznesowych. W procesie powstawania wizualnej części aplikacji, stworzymy przejrzyste, dynamiczne i atrakcyjne wizualnie oprogramowanie, które w połączeniu z przygotowaną logistyką przekształcają się w ergonomiczną, lekką i łatwą w obsłudze platformę biznesową.

Multimedia

Zdjęcia:
Technix Usługi informatyczne
1

Wykonujemy następujące usługi

Usługi oferujemy w Gdyni i okolicach

ładowanie mapy Gdynia, Karola Chodkiewicza 15...

Opinie

Wyświetleń od 2014.06.06 : 1110 » edytuj ogłoszenie
Chcesz być równie widoczny w internecie jak ta firma? Dodaj ogłoszenie za darmo.