Ta strona używa plików cookies.    Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
firedesign.pl

SYMPTOM w Nowym Targu

symptom w Nowym Targu

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: +48 18 264 07 31
Ulica: Nowy Targ, ul. Składowa 9
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis

W branży reklamowej funkcjonujemy od ponad 10 lat, na początek jako jednoosobowe firmy, a od roku 2006 jako Pracownia Reklamowa SYMPTOM 2 s.c. Teren naszej działalności to nie tylko Nowy Targ i Zakopane, chociaż fakt że Podhale skupia najwięcej naszych realizacji nie ogranicza nas do działania jedynie w tym regionie. Wykonujemy zlecenia na terenie całego kraju i poza jego granicami. Zespół naszej firmy produkuje 10 ludzi, które przeprowadzą Państwa zlecenie zaczynając od biura projektowego, poprzez drukarnie wielkoformatową, ślusarnię, kończąc na dziale montażu i programów. Jesteśmy największą korporacją reklamową na Podhalu, gwarantujemy wysoką jakość usług.

Posiadamy miejsca reklamowa na terenie Podhala i okolic. Są to bilbordy, tablice reklamowe przede wszystkim o powierzchni 12 i 18 mkw. Do Państwa dyspozycji są również mobile reklamowe - przyczepy reklamowe z zamontowanym dwustronnym bilbordem o łącznej powierzchni 24 mkw.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą korporacyjną witryną gdzie prezentujemy częściowo naszą propozycję, chcąc ułatwić Państwu planowanie kosztów usług reklamowych. Jeżeli już propozycja nie zawiera szukanego produktu prosimy o przesłanie zapytania pocztą e-mail. Zapraszamy również do naszego biura.

Multimedia

Zdjęcia:
SYMPTOM
1

Wykonujemy następujące usługi

Usługi oferujemy w Nowym Targu i okolicach

ładowanie mapy Nowy Targ, ul. Składowa 9...

Opinie

Wyświetleń od 2014.06.04 : 1709 » edytuj ogłoszenie
Chcesz być równie widoczny w internecie jak ta firma? Dodaj ogłoszenie za darmo.