firedesign.pl

Nomar w Tarnowie

nomar w Tarnowie

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: 14 626 26 61
Ulica: Tarnów, ul. Krakowska 120 A
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis

Dwadzieścia dwa lata temu stworzyliśmy małą drukarnie specjalizującą się w sitodruku. Przez lata bez przerwy zdobywaliśmy coraz to nowe obszary działalności. Nabywcy docenili nasz wysiłek zlecając coraz trudniejsze zadania. Każdemu z nich podołaliśmy i nasze prace podziwiało i ciągle podziwia tysiące ludzi.

Dzisiaj już jesteśmy pełnoletnią drukarnią, realizującą szeroki zakres usług. Od produkcji tatuaży przez kalkomanie, na reklamie wizualnej kończąc. Nowoczesny sprzęt i doświadczeni pracownicy pozwalają specjalistycznie i kompleksowo stworzyć właściwie każde zlecenie.

Działalność Nomaru jest oparta o druk możliwością cyfrową offsetu i sitodruku. Staramy się rozwijać i angażujemy swoje siły w nowe segmenty z dziedziny reklamy: tatuaże zmywalne, reklama wizualna tj: litery przestrzenne, bilbordy, kasetony.

Z naszych wyrobów jesteśmy znani w państwie , a oprócz tego poza jego granicami; Czechy, Słowacja, Ukraina, Rosja, Białoruś, Niemcy, Francja, Jugosławia, Bułgaria, Włochy, Szwecja i Stany Zjednoczone. Rozpoznawalni jesteśmy przede Ci za sprawą produkcji kalkomanii na szkło i porcelanę.

Stała propozycja Nomaru obejmuje flagi firmowe, naklejki, balony, podkoszulki i gadżety reklamowe: kubki porcelanowe i szklane z nadrukiem, kalendarze. Od podstaw 2001 r. uruchomiliśmy linię uszlachetniania druku offsetowego przez lakierowanie i brokatowanie UV , a oprócz tego poszerzyliśmy naszą propozycję o produkcję tatuaży zmywalnych.

Długi okres czasu działalności w biznesie pozwala nam podejmować się najtrudniejszych zamówień. Sprostamy bardzo wysokim wymaganiom jakościowym. Drukowaliśmy dla wielkich spółce, jak również dla niedużych firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw. Wszystko co posiadamy osiągnęliśmy ciężką pracą i zaangażowaniem.

Pracowaliśmy z uznanymi markami, pozwól nam zrealizować Twoje zlecenie.

Multimedia

Zdjęcia:
Nomar
1

Wykonujemy następujące usługi

Usługi oferujemy w Tarnowie i okolicach

ładowanie mapy Tarnów, ul. Krakowska 120 A...

Opinie

Wyświetleń od 2014.06.04 : 1761 » edytuj ogłoszenie
Chcesz być równie widoczny w internecie jak ta firma? Dodaj ogłoszenie za darmo.