firedesign.pl

Er-Studio. Grawerowanie laserowe w Lublinie

er-studio. grawerowanie laserowe w Lublinie

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: 81 533 91 21
Strona www: grawerowanie-lublin.pl
Godziny: wyświetl godziny otwarcia
Ulica: Lublin, Prezydenta Gabriela Narutowicza 59
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis

Firma ER-Studio Grawerowanie Laserowe jest bezpośrednim wykonawcą usług w zakresie grawerowania laserowego i sublimacji.

Oferujemy wykonanie kompleksowej identyfikacji wizualnej zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków oraz szeroką gamę gadżetów reklamowych.

Wykonujemy: szyldy reklamowe, tablice informacyjne, tabliczki na drzwi, tabliczki pamiątkowe, dyplomy okolicznościowe,
podziękowania dla rodziców i nauczycieli, wyróżnienia, certyfikaty jakości, statuetki pamiątkowe, identyfikatory, piktogramy,
breloki, żetony, numerki na drzwi, tabliczki znamionowe i opisowe, pamiątki z Lublina.

Oferyjemy: grawer diamentem na gadżetach wykomanych nawet z najtwartszych materiałów. Grawerujemy na zapalniczkach Zippo, zegarkach, brelokach, wisiorkach, medalikach, bransoletkach, nieśmiertelnikach a nawet na narzędziach chirurgicznych.

Ze względu na różnorodność stosowanych przez nas materiałów oraz technik nie jesteśmy w stanie zamieścić wiążącego cennika usług. Cena zależy bowiem od wielu czynników: rodzaju materiału, stopnia skomplikowania zamówienia, ilości egzemplarzy oraz zastosowanej technologii. Aby właściwie wycenić wartość zamówienia prosimy o kontakt.

Jeśli posiadają Państwo swój projekt prosimy o przesłanie go w programie CorelDraw do 12 w rozszerzeniu cdr, przekształcony na krzywe. Projekt wykonany może zostać również przez nas na podstawie zeskanowanego szkicu, rysunku lub opisu.

W pełni cenimy Państwa prywatność, w związku z tym informujemy, że nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych naszych Klientów.

Zapraszamy również na stronę www.verus.lublin.pl, gdzie znajdziecie Państwo poszerzoną ofertę usług reklamowych, wykonywanych w innych technikach.

Multimedia

Zdjęcia:
Er-Studio. Grawerowanie laserowe
1

Wykonujemy następujące usługi

Usługi oferujemy w Lublinie i okolicach

ładowanie mapy Lublin, Prezydenta Gabriela Narutowicza 59...

Opinie

Wyświetleń od 2014.06.05 : 1550 » edytuj ogłoszenie
Chcesz być równie widoczny w internecie jak ta firma? Dodaj ogłoszenie za darmo.