Ta strona używa plików cookies.    Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
firedesign.pl

Drukarnia i wydawnictwo GRAFIKON w Wadowicach

drukarnia i wydawnictwo grafikon w Wadowicach

Oceń:
(Ocena: 5, głosów: 2)
Strona www: grafikon.com.pl
Godziny: wyświetl godziny otwarcia
Ulica: Wadowice, Jaroszowice 324 34-100 Wadowice
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis

Ulotki, foldery, katalogi czy teczki to tylko niektóre materiały reklamowe, które stale zamawiane są przez działy marketingu większości firm. Dlaczego drukowane materiały reklamowe cieszą się tak dużą popularnością? Przede wszystkim dlatego, że są bardzo skuteczne, a ich druk nie jest drogi.

Drukarnia Grafikon mieści się w Jaroszowicach 324 i zajmuje się wykonywaniem reklam, książek oraz ulotek
Nasz personel to wykwalifikowani pracownicy, którzy posiadają doświadczenie i do każdego projektu podchodzą w sposób indywidualny. Drukarnia wyposażona jest w nowoczesne maszyny dzięki którym wykonana przez nas grafika oraz druk są najwyższej jakości.
Nasza firma zajmuje się wykonywaniem książek w miękkiej oraz twardej oprawie, ulotek reklamowych, a także czasopism. Oferujemy wykonanie katalogów w formie szytej lub klejonej a także papier, koperty i notesy z logiem firmy. Wykonujemy różnego rodzaju kalendarze zarówno książkowe jak i ścienne.
Cała ofertę firmy znaleźć można na stronie internetowej www.grafikon.com.pl. Strona internetowa zawiera wszystkie niezbędne dane kontaktowe oraz wzory naszych produktów.
Wysoka jakość druku
Materiały reklamowe drukowane mogą być przy wykorzystaniu różnych technologii. Niezależnie jednak od metody druku najważniejsze jest, aby ten zawsze zrealizowany był przy zachowaniu najwyższej jakości.

Multimedia

Wykonujemy następujące usługi

Usługi oferujemy w Wadowicach i okolicach

ładowanie mapy Wadowice, Jaroszowice 324 34-100 Wadowice...

Opinie

Wyświetleń od 2021.02.09 : 2015 » edytuj ogłoszenie
Chcesz być równie widoczny w internecie jak ta firma? Dodaj ogłoszenie za darmo.