firedesign.pl

Agencja Reklamowa Top Mar w Gdyni

agencja reklamowa top mar w Gdyni

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: 58 558 30 44
Strona www: topmar.com.pl
Godziny: wyświetl godziny otwarcia
Ulica: Gdynia, Karola Szymanowskiego 2
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis

Druk wielkoformatowy - solwentowy - to nasza sztandarowa technologia drukowania projektów. Jest najszybszą i najtańszą metodą zadrukowania dużych powierzchni na różnych materiałach. W odróżnieniu do klasycznych metod np. druku offsetowego czy nawet sitowego, nie potrzebujemy używać diapozytywów, płyt offsetowych, nie musimy naświetlać siatek. Druk odbywa się bezpośrednio z pliku. Pomijamy więc wiele kosztów które są przy druku tradycyjnym.
Oferujemy szereg zaawansowanych usług z wykorzystaniem naszego plotera bębnowego SummaCut. Proponujemy nacinanie liter i innych dowolnych kształtów na różnych materiałach np papierze samoprzylepnym. Potrafimy wyciąć litery już od wysokości 3 mm. Możemy wykrawać elementy napisów i logo w folii flock i fleck - prasowanki na t-shirty, czapki bejsbolówki
W pracowni sitodruku oferujemy nadruki na materiałach powierzonych i własnych. Drukujemy na wielu rodzajach papierów, foliach, odzieży, materiałach flagowych. Możemy wykonać? zadruki na gadżetach reklamowych - plastikowych, drewnianych i metalowych. Metoda ta doskonale się sprawdza na przykład przy nanoszeniu farby na koszulki, płyty CD i DVD, niewielkie partie zadruku na papierze wysokiej jakołci.
Oferujemy kompleksową usługę projektowo-poligraficzną - od zaprojektowania po wybór materiału aż do finalnego produktu. Zlecenia wykonujemy w oparciu o przygotowane przez Klienta materiały lub projektujemy od podstaw. Zajmujemy się także obróbką cyfrową, skanowaniem, składem komputerowym oraz naświetlaniem.

Multimedia

Zdjęcia:
Agencja Reklamowa Top Mar
1

Wykonujemy następujące usługi

Usługi oferujemy w Gdyni i okolicach

ładowanie mapy Gdynia, Karola Szymanowskiego 2...

Opinie

Wyświetleń od 2014.06.06 : 1528 » edytuj ogłoszenie
Chcesz być równie widoczny w internecie jak ta firma? Dodaj ogłoszenie za darmo.