firedesign.pl

Kreatywne Studio - Agencja Reklamowa - oklejanie samochodów w Krakowie

kreatywne studio - agencja reklamowa - w Krakowie

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: 506 553 195
Strona www: kreatywnestudio.com
Godziny: wyświetl godziny otwarcia
Ulica: Kraków, Rynek 9
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis

Kreatywne Studio - jako agencja reklamowa, oferujemy szeroki zakres usług począwszy od profesjonalnych projektów graficznych po ich realizację. W naszej pracy łączymy ze sobą talent i doświadczenie, świadcząc usługi na najwyższym poziomie.

Jeżeli poszukujesz firmy o świeżym i profesjonalnym podejściu do reklamy to dobrze trafiłeś. Grafika to nasza pasja i hobby, nie opieramy się na stereotypowych schematach lecz nadajemy reklamie innowacyjny wymiar. Stworzymy dla Ciebie to czego inni nie potrafią!

Przewaga w precyzji i jakości

Sprawdź nas i postaw w reklamie na jakość! Naszym celem jest kompleksowa obsługa firm, Klientów indywidualnych od strony kreacji wizerunku, identyfikacji wizualnej oraz reklamy użytkowej. Dzięki ścisłej współpracy z każdym z naszych Klientów potrafimy uzyskać najlepsze efekty, przy realizacji każdego ze zleceń.

Szczególny nacisk kładziemy na jakość naszych realizacji dlatego za wysoką jakością projektów musi podążać wysoka jakość wykonania. Do naszych realizacji wykorzystujemy tylko najlepsze i sprawdzone materiały. Gwarancją jakości i terminowości wykonania usług jest nasz własnym park maszyn dający pełną kontrolę nad produkcją: ploter drukujący - Mimaki JV33-130, laminator rolowy - Royal Sovereign 1400 LSH, ploter tnący - Summa D140, trymer wielkoformatowy - Keencut Evolution E2-310 cm oraz inne profesjonalne narzędzia.

Jedną z naszych specjalizacji jest oklejanie samochodów – firmowych, cywilnych i sportowych (rajdy, wyścigi, drift, terenowe). Duże doświadczenie i wiedza pozwala na pełne doradztwo w kwestii oklejania pojazdów. Do realizacji dobieramy najlepsze materiały tak, aby uzyskać kompromis pomiędzy trwałością a ceną.

Specjalizujemy się również w produkcji naklejek i etykiet drukowanych na foliach samoprzylepnych (naklejki dla serwisów i warsztatów samochodowych, naklejki podłogowe, odblaskowe, magnetyczne, plotowane, naklejki wewnętrzne drukowane od strony kleju).

Multimedia

Zdjęcia:
Kreatywne Studio - Agencja Reklamowa - oklejanie samochodów
1

Wykonujemy następujące usługi

Usługi oferujemy w Krakowie i okolicach

ładowanie mapy Kraków, Rynek 9...

Opinie

Wyświetleń od 2014.06.06 : 1019 » edytuj ogłoszenie
Chcesz być równie widoczny w internecie jak ta firma? Dodaj ogłoszenie za darmo.