firedesign.pl

COPY EXPERT w Katowicach

copy expert w Katowicach

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: 32 35 20 170, 32 35 20 171
Ulica: Katowice, ul. Warszawska 71
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis

Firma COPY EXPERT powstała w 2004 roku na bazie wieloletniego doświadczenia ludzi z branży usług poligraficznych, reklamowych , a ponadto sprzedaży urządzeń automatyki biurowej. Podstawą korporacji COPY EXPERT to profesjonalne Centrum Druku i Kserografii w którym dzięki zastosowaniu urządzeń Xerox, Konica Minolta, Ricoh, Hewlett-Packard , a ponadto Heidelberg świadczymy najwyższej klasy usługi z zakresu małej poligrafii, reklamy i marketingu.

Nowoczesne techniki druku stosowane przez spółkę COPY EXPERT dają możliwości wykonywania nadruków na różnego typu materiałach i podłożach i są wykorzystywane zarówno we wnętrzach jak również na zewnątrz.

Oferujemy szeroki wachlarz usług, m.in. :
druk cyfrowy kolorowy i czarnobiały do formatu A3+
druk offsetowy
druk wielkoformatowy
wycinanie liter i grafiki na folii samoprzylepnej
druk solwentowy na plexi
druk solwentowy PCV
druk solwentowy na banerze
roll-up reklamowe
W Naszej Firmie wydrukują Państwo materiały reklamowe dla swojej Firmy - ulotki, papier firmowy, wizytówki, zaproszenia, plakaty reklamowe etc.

Ważne!!! Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze korporacji projektowych i budowlanych Prędko i profesjonalnie drukujemy, powielamy, składamy, skanujemy dokumentacje przetargowe, wykonawcze i powykonawcze.

Co więcej COPY EXPERT to marketing cyfrowych kopiarek , a ponadto urządzeń biurowych. Prowadzimy serwis gwarancyjny jak również pogwarancyjny wszystkich proponowanych kserokopiarek.
Doradzamy jak obniżyć koszty produkowanych dokumentów, poprawić obieg i utrzymać najwyższą jakość kopii.

Wysoka jakość usług świadczonych przez spółkę EXPERT niejednokrotnie przyczyniła się do polepszenia imażu reklamowanych korporacji, a konkurencyjne ceny, elastyczność i dyspozycyjność gwarantują pełne zadowolenie naszych kontrahentów.

Multimedia

Zdjęcia:
COPY EXPERT
1

Wykonujemy następujące usługi

Usługi oferujemy w Katowicach i okolicach

ładowanie mapy Katowice, ul. Warszawska 71...

Usługi

Wyświetleń od 2014.06.04 : 1793 » edytuj ogłoszenie
Chcesz być równie widoczny w internecie jak ta firma? Dodaj ogłoszenie za darmo.