firedesign.pl

FORMAKS w Bielsku-Białej

formaks w Bielsku-Białej

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: (033) 4963950
Godziny: wyświetl godziny otwarcia
Ulica: Bielsko-Biała, ul. Podwale 47
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis

Grawerowanie, znakowanie i cięcie laserem staje się dominującą formą obróbki materiałów ze względu na szybkość i precyzyjność działania oraz dodatkowo coraz większe możliwości.

Formaks oferuje grawerowanie laserowe i cięcie laserowe w materiałach takich jak: drewno, szkło, akryl, pleksi, skóra, metal anodowany (znakowanie w metalach nierdzewnych, kwasoodpornych), korek, papier, karton, kamień (marmur), guma, silikon, porcelana i inne. Trudnimy się projektowaniem i produkcją na zamówienie towarów o różnym zastosowaniu reklamowym i przemysłowym: gadżety reklamowe, pieczątki, tabliczki znamionowe, tabliczki informacyjne, szyldy, prezentery cenowe, opakowania, ozdoby i kartki okolicznościowe, dyplomy i nagrody (statuetki) i tak dalej. Firma działa głównie w branżach, takich jak: reklama, drukarstwo, wizualne systemy treści, sztuka użytkowa, zdobnictwo a też wyroby pamiątkarskie.
FORMAKS - grawerowanie laserem, znakowanie laserem, cięcie laserem, gadżety reklamowe, znakowanie stali

Pracujemy na urządzeniach laserowych znanej amerykańskiej spółki zajmującej się budową specjalistycznych systemów laserowych - Universal Laser System. Urządzenia te zapewniają gwarancję i oszczędność w działaniu, wysoką jakość produktu końcowego oraz dodatkowo szeroki wachlarz możliwości z zakresu grawerowania, znakowania i cięcia materiałów.

Nasz park technologiczny wzbogaciła nowa znakowarka laserowa uznanej, amerykańskiej spółki RMI. Jest to urządzenie typu YVO4, gdzie promień lasera jest wzbudzany poprzez diodę. Dzięki temu urządzenie pracuje szybciej i bardziej wydajnie. Kategorycznie wzrasta też jakość znakowania nawet bardzo niewielkich szczegółów. Zapewnia ono precyzyjne oznakowanie na różnorodnych metalach i plastikach. Wielofunkcyjność i precyzja tego urządzenia daje możliwość znakowania liniowego i eliptycznego tekstu, programów kreskowych, dwuwymiarowych matryc danych, programów QR, numerów seryjnych, znaków logo i fotograficznej jakości grafiki, każdym elemencie.

Multimedia

Zdjęcia:
FORMAKS
1

Wykonujemy następujące usługi

Usługi oferujemy w Bielsku-Białej i okolicach

ładowanie mapy Bielsko-Biała, ul. Podwale 47 ...

Opinie

Wyświetleń od 2014.06.04 : 731 » edytuj ogłoszenie
Chcesz być równie widoczny w internecie jak ta firma? Dodaj ogłoszenie za darmo.