firedesign.pl

Drukarnia Wydawnicza im. W. L. Anczyca S.A. w Krakowie

drukarnia wydawnicza im. w. l. anczyca s.a. w Krakowie

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: (12) 623 75 43; (12) 634 38 33
Strona www: drukarnia-anczyca.com.pl
Godziny: wyświetl godziny otwarcia
Ulica: Kraków, ul. Wrocławska 53
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis

Szanowni Państwo,

Serdecznie witam na przebudowanej stronie www Drukarni Wydawniczej im. W. L. Anczyca S.A. Jesteśmy jedną z najstarszych drukarni dziełowych w Polsce. W ciągu ponad 143 lat nieprzerwanej działalności oddaliśmy w Państwa ręce dziesiątki milionów książek i czasopism. Jesteśmy dumni, że przygotowujemy wspólnie z naszymi Partnerami misję upowszechniania edukacji i kultury, że zdobyliśmy zaufanie i renomę w gronie naszych Klientów, fachowców z branży poligraficznej i czytelników, czego wynikiem są liczne nagrody i wyróżnienia przyznane Drukarni Wydawniczej im. W. L. Anczyca S.A.

Tworzenie książek jest dla nas sztuką, dlatego każde zlecenie przygotowujemy z wyjątkową starannością, realizując naszą pasję i doświadczenie, gromadzone poprzez lata. Drukarnia Wydawnicza im. W.L. Anczyca S.A. to nie tylko tradycja, ale także spojrzenie w przyszłe lata, innowacyjność, inwestycje, modernizacja parku maszynowego. Znajdowanie nowatorskich rozwiązań w zakresie administrowania, produkcji, sprawdzeniu jakości a przede Wam obsługi klienta, to wyzwania przed którymi stoi Drukarnia. Uważamy, że książka wydrukowana na papierze i ze starannosią oprawiona nadal będzie towarzyszyć czytelnikom w codziennym życiu, obok jej wersji elektronicznej, która będzie coraz powszechniejsza, lecz nie zastąpi przyjemności obcowania z tradycyjną książką, opracowaną poprzez wybitnych edytorów, wydrukowaną na profesjonalną papierze i ze starannosią oprawioną przy użyciu tradycyjnych technologii.
Na portalach tej prezentacji przedstawiamy propozycję , a dodatkowo wszelkie informacje potrzebne do nawiązania współpracy. Prosimy o wybaczenie, że strona jest jeszcze niekompletna, ale pragniemy generować ją razem z Państwem - jej użytkownikami. Czekamy na Państwa uwagi i serdecznie zapraszam do współpracy.

Multimedia

Zdjęcia:
 Drukarnia Wydawnicza im. W. L. Anczyca S.A.
1

Wykonujemy następujące usługi

Usługi oferujemy w Krakowie i okolicach

ładowanie mapy Kraków, ul. Wrocławska 53...

Opinie

Wyświetleń od 2014.06.02 : 1082 » edytuj ogłoszenie
Chcesz być równie widoczny w internecie jak ta firma? Dodaj ogłoszenie za darmo.